Informacje „Trójki”

Zmagania czwartoklasistów

W piątek 13 maja odbyły się zawody w Trójboju LA. Naszą szkołę reprezentowało 9 dziewczynek i 9 chłopców. Czwartoklasiści walczyli ambitnie w każdej konkurencji. Ostatecznie dziewczynki zajęły II miejsce a chłopcy II.

19 maja odbyły się Igrzyska Dzieci w Trójboju LA na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowały Zosia, Lena, Sabina, Zuzia, Zosia i Oliwia. Dziewczynki dzielnie walczyły o jak najlepsze wyniki, zdobywając II miejsce i awansując tym samym na szczebel rejonowy. Indywidualnie rewelacyjne wyniki uzyskały Zosia Antczak i Lena Adamek. Obie dziewczynki zajęły II miejsce w skoku w dal i w rzucie, natomiast w biegu na 60 m Zosia była I a Lena III wśród wszystkich zawodniczek. Serdecznie gratulujemy całej drużynie!

13 czerwca w Ostrzeszowie, odbył się Finał Rejonu Kaliskiego SZS w Trójboju LA klas czwartych. Naszą szkołę reprezentowały: Zosia Antczak, Oliwia Keller, Lena Adamek, Zuzia Kowalik i Zosia Oczkowska. Dziewczynki walczyły go końca zdobywając V miejsce drużynowo. Natomiast III miejsce indywidualnie w biegu na 50 m zdobyła Zosia Antczak.

Opiekunką uczniów była pani Agnieszka Krawczyk