Nauczyciele szkoła podstawowa

Grono pedagogiczne - spis alfabetyczny

Nazwisko Imię Przedmiot
Ampuła Edyta Edukacja wczesnoszkolna
Bandosz Beata Język polski
Bednarek Izabela Technika
Biernacik Patrycja Matematyka
Bogacz Marcin Język polski
Bołuńdź Bronisław Matematyka
Bołuńdź Lidia Język polski
Borkowska Hanna Edukacja wczesnoszkolna
Brania Edyta Geografia
Bystrzycka Dorota Język polski
Chatliński Piotr Wychowanie fizyczne
Cichy Dorota Biologia
Czajka Krzysztof Historia, Geografia
Domagalska Karolina Wychowanie fizyczne
Dzierla Alicja Kierownik świetlicy
Fabisiak Alina Muzyka
Fabisiak Krystyna Przyroda, Biologia
Frencel Natalia Język angielski
Gil Anna Religia
Grzegorczyk Aneta Świetlica/Pedagog
Guźniczak Anna Edukacja wczesnoszkolna
Jaroszewska Iwona Informatyka
Jenerowicz Grzegorz Historia,
Kaczmarek Iwona Nauczyciel wspomagający
Kalinowski Piotr Język angielski
Kamińska-Wieruszewska Patrycja Historia, Język polski
Karwowska-Chatlińska Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna
Kolanowski Rafał Fizyka
Konieczny Maciej Muzyka
Kowalska Agnieszka Nauczyciel wspomagający
Kozielczyk Violetta Matematyka
Kramer Renata Język polski
Krawczyk Agnieszka Wychowanie fizyczne
Kycia Marta Matematyka
Lipińska Małgorzata Pedagog
Ludwiczak Michał Język angielski
Łukomska-Matuszak Danuta Edukacja wczesnoszkolna
Matecka Agnieszka Język angielski
Michalewska Ewa Edukacja wczesnoszkolna
Mrozińska Iwona Wiedza o społeczeństwie
Mrula Ewa Edukacja przedszkolna
Musielak Rita Historia, Język polski
Niemczewska Anna Biblioteka/ Edukacja wczesnoszkolna
Olińska Ivetta Edukacja wczesnoszkolna
Osuch Mirosława Świetlica
Pisarska Magdalena Wychowanie fizyczne
Popławska Karolina Matematyka
Raś Bernadetta Chemia
Rebelka Agnieszka Informatyka, Matematyka
Reszel Renata Plastyka
Rudzińska Renata Edukacja wczesnoszkolna
Rutecka Anna Język niemiecki/ pedagog
Sass Arleta Religia
Skitek Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
Szoser Barbara Biblioteka
Wabińska Iwona Matematyka
Walendowski Sławomir Matematyka
Witkowska Agnieszka Wychowanie do życia w rodzinie/ Religia
Wilczyński Piotr Język angielski
Wojciechowska Lidia Edukacja wczesnoszkolna
Wojcieszak-Blandzi Hanka Język polski
Wrzeszczyńska Ilona Informatyka
Załęska Agata Język niemiecki
Zaworski Robert Wychowanie fizyczne
Zdunek Anna Język angielski

Dyrekcja

Dyrektor
Dorota Bystrzycka
Zastępca dyrektora
Iwona Wabińska
Zastępca dyrektora
Violetta Kozielczyk

Przyjęcia interesantów

Poniedziałki 14.30-15.30, środy 8.00-9.00

Środy 10.30-11.30, czwartki 14.30-15.15

Wtorki 14.30-15.15, piątki 10.30-11.30

W godz. 16.45 – 18.00

  • 2 października
  • 6 listopada
  • 4 grudnia
  • 8 stycznia
  • 5 lutego
  • 5 marca
  • 2 kwietnia
  • 7 maja
  • 4 czerwca

Sekretariat

Czynny w godzinach 7.30-15.30

Dla uczniów: podczas dużej przerwy