Zajęcia dodatkowe – szkoła podstawowa

Zestawienie zajęć dodatkowych w klasach IV-VIII w roku szkolnym 2019/2020

Lp. Rodzaj zajęć Termin zajęć Prowadzący Klasy
1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j. angielski Środa, co dwa tygodnie 14.35-15.20 Michał Ludwiczak Vd,VIa,VId,VIIb, VIIIa
2. Rewalidacja Czwartek 14.25-15.25

Piątek 9.35-10.35

Agnieszka Skitek VIII b
3. Z królową nauk po sukces – przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Poniedziałek    godz.8.00 – 8.45 Agnieszka Rebelka VIIIc
4. Zajęcia rozwijające kompetencje uczniowskie (konsultacje uczniowskie) Wtorek

godz. 13.30

Iwona Mrozińska V-VIII
5. Chór szkolny „Cantabile” Poniedziałek, wtorek  godz. 13.40 do 14.20 Alina Fabisiak V i VII
6. Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne poniedziałek,

godz. 14.30 – 15.15 (co dwa tygodnie)

Renata Kramer Vc,Vd,Vf,VId,

VIf, VIIa, VIIIb

7. Zaprzyjaźnij się z egzaminem Środa 13:40 – 14:25 Sławomir Walendowski VIIIb
8. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki Poniedziałek, co dwa tygodnie 13:40 – 14:25 Sławomir Walendowski V
9. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki Piątek, co dwa tygodnie  12:45 – 13:30 Sławomir Walendowski VI
10. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki Wtorek, co dwa tygodnie 14:35 – 15:20 Sławomir Walendowski VII
11. Zajęcia rozwijające kreatywność z matematyki Środa, co dwa tygodnie 13:40 – 14:25 Sławomir Walendowski V, VI
12. Kółko matematyczne Środa  12.45 – 13.30 Sławomir Walendowski Ve
13. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Środa, co dwa tygodnie 13.40-14.25 Aneta Grzegorczyk IVa, Vd
14. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Środa, co dwa tygodnie 13.40-14.25 Aneta

Grzegorczyk

IVa, IVb
15. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Czwartek,  co dwa tygodnie 13.40-14.25 Aneta Grzegorczyk Vc, Ve, Vf
16. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Czwartek, co dwa tygodnie 13.40-14.25 Aneta Grzegorczyk Va, Vb
17. Korekcyjno-kompensacyjne

Grupa 1

Poniedziałek 13.40

(co 2 tygodnie)

Agnieszka

Witkowska

IVb, VId
18. Korekcyjno-kompensacyjne

Grupa 2

Czwartek 14.35

(co 2 tygodnie)

Agnieszka

Witkowska

VIIa
19. Korekcyjno-kompensacyjne

Grupa 4

Czwartek 14.35

(co 2 tygodnie)

Agnieszka

Witkowska

VII bc
20. Korekcyjno-kompensacyjne

Grupa 3

Piątek 14.35

(co 2 tygodnie)

Agnieszka

Witkowska

VIII a, b, c
21. KLUB MEDIATORA Poniedziałek 14.35

(co 2 tygodnie)

Agnieszka

Witkowska

VII, VIII