Informacje „Trójki”

Z Podwórka na Stadion

Świetny występ naszej drużyny w Finale Wojewódzkim turnieju Z Podwórka na Stadion w kategorii U-10 chłopców!
W całym turnieju udział wzięło 36 zespołów z całej Wielkopolski, które zostały podzielone na 8 grup. Nasi chłopcy trafili do grupy czterozespołowej. Zwyciężyliśmy we wszystkich meczach grupowych kolejno pokonując SP Lubasz 4:2, SP Oborniki 6:3 oraz SP 13 Kalisz 7:3 i tym samym wyszliśmy z grupy trafiając do najlepszej ósemki turnieju.
W ćwierćfinale trafiliśmy na zespół SP Grodzisk Wlkp. i po zaciętej walce niestety ulegliśmy 2:4 tym samym zajmując ostatecznie 5 miejsce.
Turniej kosztował chłopców wiele sił i wzbudził bardzo dużo emocji. Dziękujemy im za walkę i zaangażowanie w każdym meczu do ostatniej jego sekundy oraz życzymy powodzenia w kolejnych turniejach. Dziękujemy tez za doping rodzicom, którzy licznie przybyli wspierać swoje pociechy.
Chłopcy otrzymali podczas turnieju poczęstunek oraz upominki i medale od organizatora firmy Tymbark. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Marcel Kaźmierczak, Alan Antczak, Alex Szymański, Maciej Zaworski, Nikodem Michalski, Marcel Kołecki, Filip Krzemień, Mikołaj Walczak, Franek Wawroski, Filip Bomba oraz Marcel Magnuszewski. Trenerem drużyny był Robert Zaworski