Informacje „Trójki”

Sztafetowe Biegi Przełajowe

20 września w Mistrzostwach Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych reprezentacja Trójki awansowali w komplecie do dalszych rozgrywek. 23 września odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Największym sukcesem zakończył się start chłopców z rocznika 2010 i młodszych. Zakończyli swój bieg na I miejscu i tym samym wywalczyli awans do finału wojewódzkiego. Blisko zwycięstwa byli również chłopcy z rocznika 2008-09, którzy przegrali o kilkanaście metrów i ostatecznie zajęli II miejsce. Dziewczynki także walczyły dzielnie zajmując ostatecznie w kategorii młodszej III miejsce oraz w kategorii starszej II miejsce.

12 października nasza drużyna bardzo dobrze zaprezentowała się w zawodach organizowanych na Hipodromie Poznań. Chłopcy na kilkadziesiąt sztafet startujących w zawodach uplasowali się w trzeciej dziesiątce walcząc dzielnie do samego końca o jak najlepszy wynik. W zawodach udział wzięli Filip Kuberka, Miłosz Matuszak, Stanisław Dera, Jakub Matusiak, Piotr Wain, Filip Walendowski i Miłosz Witczak. Wszystkim gratulujemy udziału oraz zaangażowania i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekunami uczniów podczas tej dyscypliny byli: dziewczęta Agnieszka Krawczyk, chłopcy Robert Zaworski.