Informacje „Trójki”

Sukces naszych piłkarzy

Udany sezon naszych piłkarzy w turnieju Orlik Cup 2022 w ramach Igrzysk Dzieci.

Po wygranej w etapie miejsko-gminnym drużyna przystąpiła do etapu powiatowego zajmując również I miejsce w turnieju piłkarskim Orlik Cup 2022

W turnieju wzięły wzięło udział sześć drużyn z powiatu pleszewskiego, reprezentujących poszczególne gminy. Turniej został rozegrany w pierwszym etapie w systemie grupowym a następnie po 2 najlepsze zespoły trafiły do półfinałów. W pierwszym półfinale SP Gołuchów pokonał SP Czermin 4:1 W drugim SP nr 3 zwyciężyła SP Kowalew 7:0. Mecz o V miejsce SP Kuchary – SP Żegocin 5:2 Mecz o III MIEJSCE SP Kowalew – SP Czermin 2:3 k
Finał SP nr 3 Pleszew – SP Gołuchów 10:0 !!!!!
Z takim sukcesem drużyna Roberta Zaworskiego przystąpiła do rozgrywek rejonowych. 18 maja w Kaliszu odbył się turniej podczas którego zdobyliśmy II miejsce!!
O włos nasza drużyna była dzisiaj od wygrania turnieju rejonowego i awansu do finału wojewódzkiego w piłce nożnej chłopców rocznik 2009 i młodsi. Niestety doznaliśmy kilku kontuzji w półfinale rozgrywek co przyczyniło się ostatecznie do tego, że ulegliśmy w Finale SP Edukator Ostrów Wlkp 0:2 Wcześniej pokonaliśmy SP 1 Kępno 3:1, SP 24 Kalisz 3:2 oraz w półfinale SP 2 Ostrzeszów 2:1 Naszą drużynę reprezentowali Bartosz Kałużny, Maks Zdunek, Piotr Wain, Borys Jarka, Bartosz Lasecki, Franek Sroczyński, Stasiu Józefowicz, Miłosz Witczak i Adrian Kowalczyk.
Gratulacje dla chłopców za walkę i super grę oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Bartka Kałużnego, który doznał poważnej kontuzji.