Informacje „Trójki”

Sukces biegaczy na orientację

Wspaniały występ naszych uczniów w finale wojewódzkim w biegach na orientację w Kaszczorach koło Wolsztyna. Naszą szkołę reprezentowały cztery ekipy. Dziewczyny Igrzyska Dzieci: Gabriela Zamiara, Ola Szablewska, Lena Adamek i Małgosia Nawrocka. Chłopcy: Tymek Domagalski, Maks Margiela, Miłosz Adamek i Filip Kuberka. Starsi Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczyny: Ania Malińska, Zosia Szablewska, Roksana Walendowska i Łucja Zagórska; chłopcy: Łukasz Szymaniak, Adrian Kowalczyk, Filip Koło i Borys Jendrasiak.
Wszyscy uzyskali wspaniałe indywidualne noty i zaliczyli wszystkie punkty w terenie leśnym. W klasyfikacji generalnej dziewczęta ID zdobyły brązowe medale, natomiast chłopcy IMS złote. Pozostałe lokaty są również wspaniałe: chłopcy ID IX miejsce na 20 ekip, dziewczyny IMS VI miejsce na 18 ekip. Jest to ogromna zasługa profesjonalnie realizowanych treningów przez pana Piotra Zamiarę – za co bardzo bardzo dziękujemy. Ekipa pod opieką pani Karoliny Domagalskiej i fachowemu wsparciu pana Piotra Zamiary trenowała w parkach i lasach już od kilku tygodni.
Warto dodać, że indywidualnie Gabrysia Zamiara i Łukasz Szymaniak zdobyli III miejsce. Gratulujemy wszystkim wspaniałych wyników!
Opiekę uczniom podczas zawodów zapewniła pani Agnieszka Krawczyk i Karolina Domagalska.