Informacje „Trójki”

Aktywność ruchowa naszych uczniów

Udział w akcji Drużyna Energii to ogromna aktywność naszych uczniów, motywacja do ruchu oraz radość z otrzymanych nagród. Znaleźliśmy się wśród 100 szkół w Polsce i drugiej połowie maja witając uczniów po edukacji zdalnej, zachęcaliśmy ich do wspólnej aktywności ruchowej. Idealny sposób na zaktywizowanie uczniów – wszystkie szkoły biorące udział w projekcie szkoły pokazywały wyjątkowe zaangażowanie, motywację i sportowy wysiłek.

Ogromną radość sprawiła nam ogromna paczka od organizatorów akcji – Energy Grupy Orlen, w której znalazło się 40 białych i czerwonych strojów sportowych oraz mnóstwo gadżetów kibica. Wszystko wykorzystywaliśmy podczas naszego szkolnego turnieju Euro Trójka Cup 2020 a dziewczyny z zespołu aerobiku wspaniale prezentowały zdobyte stroje.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z realizacji wyzwań sportowych – wzięło w nim udział w sumie blisko 400 uczniów klas V-VIII! Cieszymy się, że Trójka jest Drużyną Energii! Brawa dla Was!

Honorowym Patronatem akcję objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.