Informacje „Trójki”

Pływanie drużynowe

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym odbyły się w Pleszewie 10 października. Uczniowie Trójki wystartowali we wszystkich kategoriach.  W  Igrzyskach Dzieci- zarówno chłopcy jak i dziewczyny miejsce I i awans do finału wojewódzkiego. Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta miejsce II i awans, chłopcy miejsce III.

9 listopada odbył się finał wojewódzki w pływaniu drużynowym w Poznaniu. Najlepiej zaprezentowały się dziewczynki w ramach Igrzysk Dzieci zajmując 14 miejsce. Chłopcy zdobyli lokatę 31. Starsze dziewczyny w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zdobyły miejsce 21. Indywidualnie wystartowały dziewczyny Magdalena Miaskowska w stylu dowolnym na 25m zdobyła miejsce IV! Natalia Figaszewska miejsce X ! W zawodach brało udział w zależności od kategorii od 30 do 40 sztafet z całego województwa wielkopolskiego. Dodatkową atrakcją dla uczniów był relaks w Termach Maltańskich w części rekreacyjnej.

Udany, aktywny dzień! Opiekunami uczniów byli pani Karolina Domagalska i Piotr Chatliński.