Informacje „Trójki”

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu

Bardzo dobry występ naszych pływaków podczas Powiatowych Mistrzostw w Pływaniu Drużynowym w parku wodnym Planty w Pleszewie.
Trzy ekipy wywalczyły awans do finałów wojewódzkich w Poznaniu. W kategorii Igrzysk Dzieci,  dziewczęta na dystansie 6x25m o ułamki sekund przegrały z dziewczętami z Dwójki, chłopcy natomiast byli niepokonani zajmując miejsce I. Obydwie drużyny awansują do kolejnego etapu.
Starsi w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej: dziewczęta 6x50m zdobyły miejsce III nie uzyskując awansu, natomiast chłopcy zdobywając miejsce II również zmierzą się w listopadzie z rówieśnikami z całej Wielkopolski.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!  Trzymamy za Was kciuki w finale wojewódzkim w Poznaniu 17 listopada.
Opiekunami zespołów byli pani Karolina Domagalska i pan Piotr Chatliński.