Informacje „Trójki”

Finał wojewódzki w pływaniu

30 listopada uczniowie naszej szkoły brali udział w Finale wojewódzkim w pływaniu drużynowym. Nasi uczniowie reprezentowali szkołę w czterech kategoriach: w Igrzyskach Dzieci dziewczęta i chłopcy oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewczęta i chłopcy. W Igrzyskach Dzieci dziewczęta zajęły 14 miejsce a chłopcy 18 miejsce. W Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczęta zajęły 14 miejsce, a chłopcy 22 miejsce. W indywidualnej rywalizacji rewelacyjną postawą zachwyciła nas Magdalena Miaskowska zdobywając Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego i złoty medal na dystansie 50 metrów w stylu grzbietowym.  Natalia Figaszewska popłynęła stylem dowolnym na dystansie 50m i również zaprezentowała wspaniałą postawę zajmując miejsce VII. Magda i Natalia trenują pływanie w klubie KKS Włókniarz Kalisz.  Warto dodać, że 16 października w parku wodnym Planty odbył się finał powiatowy – wówczas drużyny dziewcząt i starszych chłopców zajęły I miejsca. Chłopcy młodsi zajęli miejsce drugie.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły! Opiekunami naszych reprezentantów byli Pani Agnieszka Krawczyk i Pan Piotr Chatliński