Informacje „Trójki”

Czwórbój LA

VIII miejsce naszej reprezentacji w finale Rejonu Kaliskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym.
Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczka palantową oraz biegu na 1000m. Najlepszy wynik osiągnął w biegu długim Filip Kuberka, który uplasował się tuż poza podium. W skład naszej drużyny weszli: Miłosz Matuszak, Filip Kuberka, Wojtek Antczak, Filip Walendowski i Jakub Matusiak. Opiekunem zespołu był Robert Zaworski.
26.04 na stadionie miejskim w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju i Trójboju Lekkoatletycznym. Nasza szkołę reprezentowały cztery drużyny.
Po zaciętej rywalizacji do kolejnego etapu awans wywalczyły po dwa zespoły z każdej kategorii.
I tak awans do Finału Rejonowego wywalczyły dziewczynki w trójboju oraz chłopcy w czwórboju plasując się ostatecznie na drugich miejscach. Chłopcy w trójboju zajęli 3 miejsce natomiast dziewczynki w czwórboju uplasowały się na 4 miejscu.
Do kolejnego etapu awansowali również wszyscy uczniowie, którzy ukończyli zawody na podium w danej konkurencji.
Z pośród naszych uczniów udała się ta sztuka następującym zawodnikom i zawodniczkom: