Terminy konsultacji rok szkolny 2022/2023
W każdy pierwszy wtorek miesiąca od godziny 15.30 do 16.30 odbywają się konsultacje dla uczniów i rodziców. W tym czasie dostępni są wszyscy nauczyciele. Poza pierwszym wtorkiem miesiąca konsultacje dla uczniów i rodziców odbywają się według zamieszczonego poniżej harmonogramu.
Lp | Nazwisko i imię nauczyciela | Dzień tygodnia, godzina | Sala |
1 | Ampuła Edyta | wtorek 15.30 – 16.30 | 14A |
2 | Bandosz Beata | wtorek 15.30 -16.30 | 28A |
3 | Bednarek Izabella | wtorek 15.20- 16.20 | 23A |
5 | Bogacz Marcin | wtorek 15.30 -16.30 | 10A |
6 | Bołuńdź Bronisław | wtorek 14.30 – 15.30 | 14B |
7 | Borkowska Hanna | czwartek 13.30 – 14.30 | 26A mediacyjna |
8 | Brania Edyta | poniedziałek 13.30 – 14.30 | 1B komputerowa |
10 | Bystrzycka Dorota | wtorek 15.30 -16.30 | 4A |
11 | Chatliński Piotr | Wtorek 13.30 – 14.30 | kantorek wf |
12 | Cichy Dorota | wtorek 13.30 – 14.30 | 5B |
13 | Czajka Krzysztof | wtorek 7.00 – 8.00 | 24A |
14 | Domagalska Karolina | poniedziałek 13.30 – 14.30 | kantorek w-f |
15 | Dzierla Alicja | poniedziałek 11.30 – 12.30 | 26A mediacyjna |
17 | Gil Anna | środa 13:35 – 14:35 | 26A mediacyjna |
18 | Głębowska Agnieszka | wtorek 13.45 – 14.45 | biblioteka |
19 | Grzegorczyk Aneta | wtorek 15.30 – 16.30 | 6A
gabinet pedagoga |
20 | Halamunda Patrycja | wtorek 15.30 – 16.30 | 26A mediacyjna |
21 | Jaroszewska Iwona | wtorek 14.00 – 15.00 | 5A pracownia komputerowa |
22 | Jenerowicz Grzegorz | wtorek 7.00 – 8.00 | 23A |
23 | Kalinowski Piotr | poniedziałek 14.35 – 15.35 | 11A |
24 | Kamińska-Wieruszewska Patrycja | wtorek 15.30 – 16.30 | 23A |
25 | Karwowska-Chatlińska Katarzyna | piątek 9.30 – 10.30 | salka korekcyjna |
26 | Kolanowski Rafał | wtorek 7.00 – 8.00 | 14B |
27 | Konieczny Maciej | poniedziałek 12.30 – 13.30 | 28A |
28 | Kozielczyk Violetta | wtorek 14.30 – 15.30 | 7B |
29 | Kramer Renata | wtorek 15.30 -16.30 | 7B |
30 | Krawczyk Agnieszka | wtorek 13.30 – 14.30 | kantorek w-f |
31 | Lipińska Małgorzata | wtorek 14.30 -15.30 | 8A |
32 | Ludwiczak Michał | wtorek 13.30 – 14.30 | 10A |
33 | Łukomska-Matuszak Danuta | wtorek 11.30 – 12.30 | 26A mediacyjna |
34 | Matecka Agnieszka | poniedziałek 15.00 – 16.00 | 4A |
35 | Michalewska Ewa | piątek 10.30 – 11.30 | 26A mediacyjna |
36 | Mrozińska Iwona | wtorek 14.30 – 15.30 | 15B |
37 | Musielak Rita | wtorek 15.30 – 16.30 | 12A |
38 | Niemczewska Anna | poniedziałek 10.30 – 11.30 | 26A mediacyjna |
39 | Olińska Ivetta | czwartek 14.00 – 15.00 | 4A |
40 | Pisarska Magdalena | czwartek 7.30 – 8.30 | gabinet kierownika świetlicy
(koło stołówki) |
41 | Raś Bernadeta | środa 15.30 – 16.30 | 4B |
42 | Rebelka Agnieszka | wtorek 14.00 – 15.00 | 8A |
43 | Reszel Renata | piątek 12.30 – 13.30 | 8A |
44 | Rudzińska Renata | środa 11.30 – 12.30 | 26A mediacyjna |
45 | Rutecka Anna | piątek 13.45- 14.45 | 6A gabinet pedagoga |
46 | Sass Arleta | środa 13.30 – 14.30 | 23A |
47 | Wabińska Iwona | wtorek 14.30 – 15.30 | 4A |
48 | Walendowski Sławomir | środa 14.30 – 15.30 | 8A |
49 | Witkowska Agnieszka | wtorek 14.30 – 15.30 | 26A mediacyjna |
50 | Wojciechowska Lidia | piątek 9.30 – 10.30 | 26A mediacyjna |
51 | Wrzeszczyńska Ilona | wtorek 14.00 – 15.00 | 5A komputerowa |
52 | Załęska Agata | poniedziałek 16.00 – 17.00 | świetlica |
53 | Zaworski Robert | piątek 13.30 – 14.30 | kantorek w-f |