uczniowie na wycieczce

Zwiedzamy Kotlinę Kłodzką

Uczniowie klas piątych podczas trzydniowej wyprawy odwiedzili wiele ciekawych punktów na mapie Kotliny Kłodzkiej: Twierdzę Srebrna Góra, miasto Kłodzko, miasto Duszniki Zdrój, kopalnie złota Złoty Stok. Zdobyliśmy także szczyt – Szczeliniec i zachwycaliśmy się Błędnymi skałami!

To był czas pełen przygód i wrażeń.