uczniowie na lekcji

Dyktando biegane

W ramach realizacji projektu „Kreatywnie na języku polskim” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowej lekcji języka polskiego – dyktandzie bieganym. Zajęcia odbyły się na świeżym powietrzu, dzięki czemu nauka została połączona z ruchem i świetną zabawą. Uczniowie ćwiczyli ortografię, współpracę oraz koncentrację w niecodzienny i bardzo aktywny sposób. Piękna pogoda, sportowe emocje i nauka w terenie sprawiły, że uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem podejmowali kolejne wyzwania.

Brawo za aktywność, kreatywność i ducha współpracy!