W ramach ogólnopolskiego programu edukacji medialnej i społecznej ”KinoSzkoła”, uczniowie klas 1-3 wzięli udział w projekcji pełnej przygód animacji „Pati i klątwa Posejdona”. Film dostarczył dzieciom emocji, humoru i wrażeń, ale był także okazją do rozmowy o ważnych wartościach. Historia bohaterów pokazała, jak istotne są odwaga, przyjaźń, współpraca oraz wiara we własne możliwości. Dzieci mogły przekonać się, że warto pomagać innym, nie poddawać się i wspólnie szukać rozwiązań.
Wyjście do kina było cenną lekcją, że dobro, życzliwość i wzajemne wsparcie mają ogromną moc.







