uczniowie podczas ekologicznych warsztatów

Rajd Ekologiczny

Za nami XXIX Rajd Ekologiczny. Dziś kilkanaście drużyn z Trójki zarówno w kategorii klas 2-4 jak i 5-8 wzięło udział w tym wydarzeniu. W trakcie imprezy czekało na nas mnóstwo atrakcji. Każdy znalazł coś dla siebie. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody w postaci sprzętu sportowego. Uczniowie naszej szkoły uzyskali też rekordowy wynik w zbiórce elektrośmieci, a najlepszym wynikiem mogę pochwalić się drugoklasiści, którzy zebrali ponad 1000 kg. Gratulujemy małym ekologom!