Informacje “Trójki”

Sukces Marceliny Wawrzyniak

Marcelina Wawrzyniak z klasy VIII –  laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego „ Ptaki Polski”!

Miłośniczka ornitologii z pleszewskiej „Trójki”, po raz kolejny spisała się na medal. W finale Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, organizowanego przez PTOP Salamandra w Poznaniu, uczestniczyło 89 uczniów.  Marcelina znalazła się w gronie laureatów, zajęła III miejsce.

Przyrodnicze pasje Marceliny rozpoczęły się już w klasie IV, gdy wspólnie z rodzicami i nauczycielką biologii Dorotą Cichy,  przygotowywała się do pierwszego konkursu  PTOP Salamandra „ Ptaki Polski”. W kolejnych latach nauki, uczennica „Trójki”  rozwijała  zamiłowanie do przyrody, odnosząc  wspaniałe sukcesy na etapach wojewódzkich konkursów PTOP Salamandra: „ Płazy i gady Polski”, „ Ssaki Polski”. W ubiegłym roku szkolnym Marcelina potwierdziła swój talent, zostając finalistką konkursu „ Ptaków śpiew”, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Jesteśmy  pełni podziwu dla pasji i zaangażowania Marceliny Wawrzyniak, która wkrótce zostanie absolwentką „Trójki”. Gratulujemy i życzymy wspaniałych sukcesów w nowej szkole!

Wielkość czcionki
Wysoki kontrast