Stypendium burmistrza Miasta i Gminy Pleszew 14 października otrzymali: uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie:
- Mykhailo Ostapchuk;
- Nadia Magdalena Lisiak;
- Nikola Frencel;
- Kacper Marcin Czerwiński;
- Martyna Jadwiga Czerwińska;
- Dominik Kubiak;
- Emilia Kinga Biegańska;
- Karolina Pera;
- Maksymilian Włosik;
- Julia Weronika Król;
- Emilia Maria Król;
- Miłosz Matuszak;
- Stanisław Marko Dera;
- Hanna Kordala;
- Antonina Agnieszka Matecka;
- Zuzanna Bociańska;
- Laura Szymańska;
- Magdalena Marta Hajdasz;
- Julia Zofia Fabiś;
- Maria Magdalena Pawłowska;
- Marcelina Magdalena Wawrzyniak;
- Franciszek Wawrzyniak;
- Adam Bałoniak;
- Artur Kasprzak;
- Maksymilian Dawid Kornaga;
- Martyna Marciniak;
- Bartosz Mizerny;
- Anna Maria Marciniak;
- Katarzyna Kubiak;
- Franciszek Sroczyński;
- Joanna Aleksandra Szymaniak;
- Łukasz Bartosz Szymaniak;
- Sandra Joanna Nowakowska;
- Bartosz Konopczyński;
- Maja Rejek;
- Filip Koło;
- Natalia Stańczyk;
- Gabriela Tama;
- Tymoteusz Witkowski;
- Katarzyna Anna Pilarska;
- Weronika Kinga Franek;
- Paweł Walkowiak;
- Nikola Ewa Skowrońska;
- Tymoteusz Domagalski;
- Oliwia Anna Knappe;
- Aleksandra Halina Kuberka;
- Jakub Matusiak;
- Kinga Matusiak;
- Stanisław Rafał Józefowicz;
- Nikodem Rafał Józefowicz;
- Maja Piechowiak;
- Nina Żulicka;
- Wojciech Antczak;
- Bartosz Kałużny;
- Miłosz Michał Witczak;
- Rafał Borkowski;
- Maksymilian Sołtysiak;
- Bartłomiej Mateusz Pera;
- Julia Sipa;
- Eryk Józef Galbierski;
- Igor Piotr Jentek;
- Hanna Wiktoria Bogacz;
- Artur Całka;
- Paweł Piotr Rogoziński;
- Nadia Zawieja;
- Martyna Szuman;
- Kinga Halina Kaziuk;
- Weronika Marciniak;
- Filip Dawid Szymczak;
- Borys Jacek Jarka;
- Lena Maria Klaczyńska;
- Mikołaj Trzebowski;
- Weronika Zofia Młodożyniak;
- Natalia Ryfa;
- Nadia Maria Krawczyk;
- Nikola Marciniak;
- Weronika Stefania Wilczura;
- Fabian Marcin Straburzyński;
- Wojciech Michał Walendowski;
- Magdalena Maria Miaskowska;
- Zuzanna Ewa Haak;
- Olga Rossa;
- Celina Maria Rossa;
- Nikodem Tomasz Kołaski;
- Alex Piotr Lasecki;
- Agata Hajdasz;
- Julia Graf;
- Maria Anna Szkopek;
- Anna Andrzejczak;
- Nikola Kostanowicz;
- Bartosz Dawid Gumulak;
- Maria Włodarczyk;
- Szymon Rossa;
- Aleksandra Kędzierska;
- Jan Kędzierski;
- Piotr Wain;
- Mikołaj Piotr Krawczyk;
- Amelia Cierniak;
- Wojciech Jan Marciniak;
- Gabriela Katarzyna Zamiara;
- Klaudia Anna Mielcarek;
- Julia Paulina Ignaszak;
- Olga Matuszak;
- Alex Marcin Makowiecki;
- Nadia Magdalena Kaczmarek;
- Dawid Wojciechowski;
- Wiktoria Urszula Wolniak;
- Tomasz Bęben;
- Krzysztof Bęben;
- Adrian Paweł Kowalczyk;
- Gabriela Maria Kowalczyk;
- Marcel Derwich;
- Zofia Grygiel;
- Kacper Zygmunt Wnuk;
- Wiktoria Stefaniak;
- Jan Przemysław Obacz;
- Gracjan Józef Ogórkiewicz;
- Zuzanna Mądrzak;
- Maria Krysztofiak;
- Natalia Politowicz;
- Mateusz Politowicz;
- Amelia Grodkowska;
- Maja Barbara Wajsnis;
- Martyna Marta Markiewicz;
- Jakub Sebastian Markiewicz;
- Paula Nowak;
- Joanna Brocka;
- Alicja Mikołajczak;
- Natalia Figaszewska;
- Miłosz Jakub Regulski;
- Martyna Regulska;
- Maria Michalska;
- Aleksandra Szablewska;
- Zofia Szablewska;
- Oliwia Maria Markiewicz;
- Lena Kuczkowska;
- Maja Juśkiewicz;
- Anna Teresa Malińska;
- Bartosz Priefer;
- Oliwia Magdalena Mitula;
- Maksymilian Zdunek;
- Liwia Anna Urban;
- Weronika Kinga Gorzelińska;
Gratulacje dla nagrodzonych! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: rozdanie stypendiów 2021