Informacje “Trójki”

Pomoc dla Antosia

Jakiś czas temu wszyscy dowiedzieliśmy się o strasznej chorobie nowotworowej małego piłkarza Antka z Pleszewa. Historia chłopca poruszyła serca wielu mieszkańców naszego miasta. Ujrzeliśmy go na zdjęciach uśmiechniętego  i aż trudno było uwierzyć, że dotknięty jest taka groźną chorobą. Każdy, kto mógł ruszył na pomoc, aby wspomóc leczenie chłopca.

Uczniowie naszej szkoły również dołączyli do akcji. Klasa VIII c wraz z rodzicami i wychowawczynią Agnieszką Krawczyk zorganizowała wśród siebie zbiórkę pieniędzy, a rodzice zrobili to samo wśród znajomych. Udało się zebrać 1300 zł . Część społeczności przekazała pieniążki, biorąc udział w ogłaszanych na FB zbiórkach. Pieniądze zebrane przez VIII c zostały przekazane rodzicom Antka.

Klasa VII b z wychowawczynią Karoliną Domagalską rozpoczęła akcję nazywając ją hot7challenge – na wzór podobnych zbiórek z mediów społecznościowych. Najpierw była to akcja klasowa, obecnie obejmuje nauczycieli, uczniów innych klas, czy szkół. Każda nominowana osoba, która stworzy nagranie i umieści na specjalnym padlecie wpłaca minimum 10 zł na publiczną zbiórkę, kto nie wykona nagrania wpłaca minimum 20 zł. Akacja trwa! Dołączajcie i popularyzujcie zbiórkę.

Kliknij na link i wejdź na padlet zawierający wszystkie nagrania. Posłuchaj! Dołącz!

Walczymy z guzem mózgu Antka – link do zrzutki publicznej

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, warto pomagać! Trzeba pomagać! Antoś liczy na nasze wsparcie!

Wielkość czcionki
Wysoki kontrast