Informacje “Trójki”

Niezwykła forma wsparcia

To już piąta polska edycja Global Youth Initiative John Maxwell Team – globalnej inicjatywy na rzecz młodzieży!
Przez cały kwiecień, członkowie The John Maxwell Team angażują się w bezpłatne spotkania kierowane do młodzieży w wieku od 8 do 18 lat. Budowanie poczucia własnej wartości, szacunek do siebie i innych, sztuka podejmowania wyborów, czy nauka radzenia sobie z porażką. Treść oraz forma spotkań dostosowana jest do konkretnej grupy.
W naszej szkole trenerzy The Maxwell Team Poland pojawili się po raz czwarty, dzięki współpracy pani Karoliny Domagalskiej z trenerką panią Justyną Kowalewską z Poznania.
Tym razem spotkania zorganizowano dla klas Va, Vb i VIIIb.
Najstarsi uczniowie dowiedzieli się, jak ważna jest sztuka dokonywania wyborów – szczególnie w obliczu zakończenia szkoły, wybrania dalszej drogi edukacji spotkanie miało bardzo ważny wymiar. Młodzież przekonała się, jak wiele zależy od nich samych, ich motywacji, chęci i odpowiedzialności za swoje decyzje. Spotkanie prowadziła pani Alicja Roszczyńska.
Uczniowie klas Va i Vb przenieśli się w świat wyspy Komfort a trenerka pani Agnieszka Macyk zapoznała ich z wspaniałą bajką. Dzieci dowiedziały się jakie pułapki mogą napotkać – co to znaczy TJT (tak już jest) i TJŻ (takie jest życie) i by nie zachorować na “wymówkozę”. Otrzymały ogromną dawkę motywacji, wsparcia i wskazówek jak dbać o swoje sprawy, rozwijać się i odnosić sukcesy.
Formuła spotkań jest bardzo pozytywna i wspierająca, podczas każdego warsztatu oprócz uczniów udział kilku trenerów, co ułatwia komunikację i czyni spotkanie bardzo różnorodnym.
Jeśli jesteście zainteresowani spotkaniami z trenerami – jest to jeszcze możliwe w kwietniu. Zapraszamy na stronę z informacjami o wydarzeniu, planowanemu na 29 kwietnia Wartościowe Wirtualne Warsztaty
Wielkość czcionki
Wysoki kontrast