Informacje “Trójki”

By pomoc przyszła na czas…

Szanowni Państwo,

wobec już nawet nie niepokojących, ale alarmujących doniesień, dotyczących kondycji emocjonalnej dzieci i młodzieży postanowiliśmy pośpieszyć z pomocą wszystkim, którzy wychowują najmłodszych lub z nimi pracują.

Już w najbliższy czwartek 25 marca 2021 r. o godz. 18:00 zapraszamy na darmową debatę na żywo “By pomoc przyszła na czas…”, transmitowaną na portalu YouTube, podczas której wyjątkowe specjalistki:  Mirosława Kątna – Przewodnicząca Komitetu Ochrony Praw Dziecka, Dorota Zawadzka – psycholożka rozwojowa i autorka poradników dla rodziców oraz Aleksandra Ejsmont – radczyni prawna, specjalizująca się w prawie rodzinnym przekażą praktyczne wskazówki i porady jak nie przeoczyć niepokojących sygnałów, jak na nie reagować, a wreszcie jakie podjąć kroki formalno-prawne, by skutecznie zabezpieczyć dobro młodego człowieka.

Podczas debaty będzie możliwość zadawania pytań prelegentkom, za pośrednictwem czatu. Dołączenie do wydarzenia nie wymaga żadnych opłat ani rejestracji! Zachęcamy do przekazania informacji o spotkaniu wszystkim nauczycielom oraz rodzicom uczniów.

Link do transmisji na Youtube

Wielkość czcionki
Wysoki kontrast