Informacje “Trójki”

Buduj pozytywny obraz siebie

Kolejny raz na zaproszenie pani Karoliny Domagalskiej uczniowie naszej szkoły, mogli wziąć udział w warsztatach organizowanych przez The Maxwell Team Polska.

Global Youth Initiative– projekt społeczny John Maxwell Team, realizowany cyklicznie, dwa razy do roku. W tym czasie trenerzy John Maxwell Team na całym świecie, organizują niekomercyjne spotkania z młodzieżą, dzieląc się swoją wiedzą w zakresie wartości liderskich. Tematy podejmowane w rama spotkań GYI pochodzą z dwóch programów Johna Maxwella, występujących pod jedną nazwą Youth Leadership. Treści programów zostały stworzone z zamysłem przekazywania młodym ludziom wiedzy, pomysłów i praktycznych narzędzi, pomocnych w poznawaniu wartości liderskich oraz wspierających ich w dokonywaniu własnych, życiowych wyborów. W oparciu o te programy, trenerzy John Maxwell Team pracują z młodzieżą na całym świecie.

Tym razem spotkanie dotyczyło “Budowania pozytywnego obrazu siebie” – zaproszeni goście: Pani Justyna Kowalewska,  Monika Zakrzewska, Aneta Superczyńska, Łukasz Hamik, Adrian Wrociński, Alina Roszczyńska – tak liczny udział trenerów rozwoju sprawił, że młodzież skorzystała jeszcze bardziej. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas ósmych. Rozmawiano o mocnych stronach i radzeniu sobie w różnych sytuacjach trudnych. Dzięku platformie TEAMS spotkanie zgromadziło uczestników z wielu zakątków Polski jednocześnie i było wspaniałą lekcją i przeżyciem dla wszystkich.

Wielkość czcionki
Wysoki kontrast