Informacje “Trójki”

Arena w hali Trójki

Uczniowski Klub Sportowy Trójka był organizatorem dwóch turniejów o zasięgu wojewódzkim w aerobiku grupowym. Pierwszy z nich odbył się 26 marca – turniej eliminacyjny  – jeden z trzech rozgrywanych w województwie. Wspaniały turniej z blisko 300 uczestnikami z całej Wielkopolski. Drużyny walczyły o awans do I ligi aerobiku grupowego. Nasze reprezentantki zdobyły srebrne (gimnazjum + VII sp) i brązowe (sp) medale. Clovers na medal!Turniej to również ogromne wyzwanie organizacyjne, zrealizowane dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Pleszew. Wiele osób pracowało dziś na wspólny sukces.

Finał wojewódzki 24 kwietnia zgromadził w hali jeszcze większą grupę zawodników i pełne trybuny widzów.
Świetne wyniki w finale zanotowały nasze uczennice przygotowane przez panią Karolinę Domagalską. W ramach Igrzysk Dzieci – reprezentacja Clovers w składzie: Sandra Nowakowska, Gabrysia Kowalczyk, Olga Jóskowiak, Martyna Kierstan, Kasia Pilarska, Oliwia Bartniczak, Daria Woźniak, Nikola Skórka – zajęły VII lokatę – tym samy mają pewne miejsce w I lidze w kolejnym roku szkolnym.
Starsze Clovers: Weronika Janczak, Weronika Tomczak, Nadia Grzegorczyk, Oliwia Kula, Ola Danielska, Jagoda Leszczyńska, Patrcyja Sobierajczyk – miejsce V i również I liga w kolejnym roku.

Zadanie finansowane było ze środków Szkolnego Związku Sportowego Wielkopolska oraz w dużej mierze miasta Pleszew. Współorganizatorami byli: spółka Sport Pleszew, Dom Kultury i NLO Pleszew.

Tagi