Zajęcia dodatkowe – szkoła podstawowa

Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
Zajęcia językowe (j.angielski) poniedziałek 29 13:35-14:20 Michał Ludwiczak
Zajęcia językowe (j.angielski) poniedziałek 8 g 14.20-15.30 Piotr Kalinowski
Zajęcia językowe (j. niemiecki) wtorek 10 15:15-16:00 Agata Załęska
 Zajęcia wyrównawcze(j.angielski) piątek 10 15:15-16:00  Piotr Kalinowski
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
Koło dziennikarskie  „Kleks” piątek, 2 razy w miesiącu informatyczna 13:35 – 14.20 Ilona Wrzeszczyńska
Kółko językowo- ortograficzne środa 16 g 15:20 – 16:05 Beata Bandosz
Kółko teatralne środa 12 14:30-15:15 Beata Kubiak
Kółko polonistyczne wtorek 28 13:30-14:15 Renata Kramer
Zaj. wyrównawcze poniedziałek 12 14:30-15:15 Beata Kubiak
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala godzina Nauczyciel prowadzący
Zajęcia językowe poniedziałek 29 13.35-14.20 Michał Ludwiczak
SKS zajęcia sportowe dla dziewczynek klas V i VI wtorek sala sportowa 14.20 – 15. 30 Agnieszka Krawczyk
kółko polonistyczne

 

wtorek 28 13.30-14.15 Renata Kramer
zajęcia socjoterapeutczne środa 14 gim. 15.15- 16.00 Renata Kramer
Kółko polonistyczno – matematyczne środa 23 12.40 -13.25 Renata Rudzińska
Zajęcia językowe Poniedziałek sala 8 gim 14.20-15.30 Piotr Kalinowski
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy 4c i 4e czwartek sala 23 12.40-13.25 Anna Skrzypek
Zajęcia dodatkowe z matematyki klasa V c wtorek sala 10 13.35-14.20 Patrycja Biernacik
SKS zaj. lekkoatletyczne dla dziewcząt kl. IV-VI poniedziałek sala wf 14.20 – 15.20 Magdalena Pisarska
Wycieczki rowerowe i piesze raz w miesiącu Pleszew i okolice 15.30-18.30 Magdalena Pisarska

Agnieszka Krawczyk

Rękodzieło – ozdoby ręcznie robione listopad, grudzień, marzec, kwiecień 14 do uzgodnienia z zainteresowanymi uczniami Magdalena Pisarska Agnieszka Krawczyk
Chór

“Śpiewająca Polska”

poniedziałek

 

 

 

 

 

7 Gim. 13.35-15.15

……………

15.15-16.00

(III i IV poniedziałek

miesiąca)

Alina Fabisiak
Chór

“Śpiewająca Polska”

wtorek 7 Gim. 14.30-15.15 Alina Fabisiak
Chór

“Śpiewająca Polska”

środa 7 Gim. 14.30-15.15

(I i II środa miesiąca)

Alina Fabisiak
Kółko plastyczne dla kl. I środa sala 19 15.20 – 16.05 Ewa Michalewska
Zajęcia dodatkowe z matematyki poniedziałek sala 24 12:40 – 13:25 Karolina Popławska
Kółko językowe środa sala 16 15.20 -16.05 Beata Bandosz
Konsultacje matematyczne czwartek sala 15 15.15 – 16.00 Sławomir Walendowski
Zajęcia z j. niemieckiego dla kl. VII wtorek sala 10 15.15-16.00 Agata Załęska
Koło dziennikarskie KLEKS piątek

co 2 tygodnie

sala komputerowa gimnazjum 13.35-14.20

 

Ilona Wrzeszczyńska
Podstawy programowania dla szkoły podstawowej piątek

co 2 tygodnie

sala komputerowa gimnazjum 13.35-14.20 Ilona Wrzeszczyńska
Kółko teatralne środa 12 14.30-15.15 Beata Kubiak
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego do klasy 6a poniedziałek 12 14.30-15.15 Beata kubiak
Aerobik czwartek hala sportowa 14.30-15.15 Karolina Domagalska
Fizyka piątek 14 15:15-16:00 Rafał Kolanowski
Kółko humanistyczne środa 9 15:15-16:00 Rita Musielak

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
Zaj. dodatkowe z matematyki 4c i 4e czwartek 23 12:40-13:25 Anna Skrzypek
Zaj. dodatkowe z matematyki 5c wtorek 10 13:35-14:20 Patrycja Biernacik
Zaj. dodatkowe z matematyki poniedziałek 24 12:40-13:25

Karolina Popławska

Konsultacje matematyczne czwartek 15 15:15-16:00

Sławomir Walendowski

Zaj. wyrównawcze z matematyki klasy czwarte czwartek 23 13:30-14:25 Anna Skrzypek
Zaj. wyrównawcze z matematyki klasy siódme wtorek 12 15:15-16:00 Anna Skrzypek
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
Chór „Śpiewająca Polska” poniedziałek 7 GIM 13:35- 15:15

(III i IV poniedziałek miesiąca)

Alina Fabisiak
Chór „Śpiewająca Polska wtorek 7 G 14.30-15.15 Alina Fabisiak
Chór „Śpiewająca Polska” środa 7 G 14.30-15.15

(I i II środa miesiąca)

Alina Fabisiak
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
SKS dla dziewcząt V i VI wtorek Sala gimnastyczna 14:20-15:30 Agnieszka Krawczyk
Wycieczki rowerowe i piesze raz w miesiącu Pleszew i okolice 15.30-18.30 Magdalena Pisarska
Agnieszka Krawczyk
Aerobik czwartek hala sportowa 14:30-15:15 Karolina Domagalska
SKS dla dziewcząt z lekkoatletyki

IV-VI

 poniedziałek Sala w-f 14:20-15:20 Magdalena Pisarska
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
Podstawy programowania piątek  2 razy w miesiącu informatyczna 13.35-14.20 Ilona Wrzeszczyńska
Kółko informatyczne czwartek informatyczna 13.35-14.20 Iwona Jaroszewska
Podstawy programowania środa informatyczna 15:15-17:00 Rafał Kolanowski
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
Zajęcia socjoterapeutyczne środa 14 15:15-16:00 Renata Kramer
Fizyka czwartek 14 15:15-17:00 Rafał Kolanowski
 Zajęcia wyrównawcze(j.angielski) piątek 10 15:15-16:00  Piotr Kalinowski
matematyka – zespół wyrównawczy dla klas czwartych czwartek 23 13:30-14:30 Anna Skrzypek
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (indywidualne) Gabinet pedagoga Małgorzata Lipińska
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Gabinet pedagoga Małgorzata Lipińska