Zajęcia dodatkowe – gimnazjum

Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
 Chór „Śpiewająca Polska” wtorek 7  14.30-15.15  Alina Fabisiak
 Chór „Śpiewająca Polska środa 7  14.30-15.15

(I i II środa miesiąca)

 Alina Fabisiak
 Chór „Śpiewająca Polska” poniedziałek 7 13:35-15:15  Alina Fabisiak
 koło chemiczne piątek 13 13.35-14.20 Bernadeta Raś
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
Przystąpienie do egzaminu gimnazjalnego-konsultacje z WOS-u Poniedziałek 12 15:15-16:00  Iwona Mrozińska
Fizyka- konsultacje  Czwartek 14  15.15-17.00  Rafał Kolanowski

J. angielski

Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
Przygotowanie do egzaminu czwartek 9 SP 14:30-15:15 (co drugi tydzień) Agnieszka Matecka
Przygotowanie do egzaminu czwartek 10 SP 14:20-15:30 Piotr Kalinowski
Zajęcia językowe poniedziałek 29 13:35-14:20 Michał Ludwiczak
Zajęcia wyrównawcze piątek 10 SP 15:15-16:00 Piotr Kalinowski

J. niemiecki

Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
 Zajęcia wyrównawcze  – j.niemiecki/
|kółko co drugi   tydzień
wtorek 16 14.30-15.15 Anna Rutecka
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia sala godzina Nauczyciel prowadzący
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia sala godzina Nauczyciel prowadzący
przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego  kl. IIIc wtorek 13 14.30-15.15 Bernadeta Raś
konsultacje wtorek 13 15.25-16.10 Bernadeta Raś
przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego kl. IIIb c czwartek 13  8.00-8.45 Bernadeta Raś
  koło chemiczne piątek 13 13.35-14.20 Bernadeta Raś
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
 Kolorowa Rewolucja

Trójki

jeden piątek miesiąca świetlica  lub CWIO 16.00 – 18.00 Karolina Domagalska
 Piłka ręczna SKS poniedziałek, piątek hala sportowa 14.30 – 15.30 Piotr Chatliński
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala godzina Nauczyciel prowadzący
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
 Kółko matematyczne dla klas 2 wtorek 23sp 13:25-14:20  Anna Skrzypek
 Kółko matematyczne dla klas 3 wtorek 12 14:30-15:15 Anna Skrzypek
 Konsultacje matematyczne  piątek 15 15.15-16.00  Bronisław Bołuńdź
 Konsultacje matematyczne czwartek 15 15:15-16:00 Sławomir Walendowski
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
 Fizyka- konsultacje  Czwartek 14  15.15-17.00  Rafał Kolanowski
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina Nauczyciel prowadzący
 Geografia-konsultacje 8 Edyta Brania