- 1a Szkoła Podstawowa
- 1b Szkoła Podstawowa
- 2a Szkoła Podstawowa
- 2b Szkoła Podstawowa
- 2c Szkoła Podstawowa
- 3a Szkoła Podstawowa
- 3b Szkoła Podstawowa
- 3c Szkoła Podstawowa
- 3d Szkoła Podstawowa
- 3e Szkoła Podstawowa
- 3f Szkoła Podstawowa
- 4a Szkoła Podstawowa
- 4b Szkoła Podstawowa
- 4c Szkoła Podstawowa
- 5a Szkoła Podstawowa
- 5b Szkoła Podstawowa
- 5c Szkoła Podstawowa
- 6a Szkoła Podstawowa
- 6b Szkoła Podstawowa
- 6c Szkoła Podstawowa
- I a Gimnazjum
- 1b Gimnazjum
- 1c Gimnazjum
- 2a Gimnazjum
- 2 b Gimnazjum
- 2c Gimnazjum
- 3 a Gimnazjum
- 3 b Gimnazjum
- 3 c Gimnazjum
- 1a Szkoła Podstawowa
- 1b Szkoła Podstawowa
- 2a Szkoła Podstawowa
- 2b Szkoła Podstawowa
- 2c Szkoła Podstawowa
- 3a Szkoła Podstawowa
- 3b Szkoła Podstawowa
- 3c Szkoła Podstawowa
- 3d Szkoła Podstawowa
- 3e Szkoła Podstawowa
- 3f Szkoła Podstawowa
- 4a Szkoła Podstawowa
- 4b Szkoła Podstawowa
- 4c Szkoła Podstawowa
- 5a Szkoła Podstawowa
- 5b Szkoła Podstawowa
- 5c Szkoła Podstawowa
- 6a Szkoła Podstawowa
- 6b Szkoła Podstawowa
- 6c Szkoła Podstawowa
- I a Gimnazjum
- 1b Gimnazjum
- 1c Gimnazjum
- 2a Gimnazjum
- 2 b Gimnazjum
- 2c Gimnazjum
- 3 a Gimnazjum
- 3 b Gimnazjum
- 3 c Gimnazjum
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Hanna Borkowska 08.00 - 08.45 Sala nr: 42b Hanna Borkowska 08.50 - 09.35 Sala nr: 42b Hanna Borkowska 09.45 - 10.30 W-F Hanna Borkowska 10.40 - 11.25 Sala nr: 42b Hanna Borkowska 11.40 - 12.25 Sala nr: 42b | Hanna Borkowska 08.00 - 08.45 Sala nr: 42b Natalia Magdalińska 08.50 - 09.35 Sala nr: 42b Hanna Borkowska 09.45 - 10.30 Sala nr: 42b Hanna Borkowska 10.40 - 11.25 Sala nr: 42b Izabela Bednarek 11.40 - 12.25 Sala nr: 42b | Hanna Borkowska 08.00 - 08.45 Sala nr: 42b Hanna Borkowska 08.50 - 09.35 Pracownia komputerowa Hanna Borkowska 09.45 - 10.30 W-F Hanna Borkowska 10.40 - 11.25 Sala nr: 42b | Hanna Borkowska 08.00 - 08.45 Sala nr: 42b Hanna Borkowska 08.50 - 09.35 Sala nr: 42b Natalia Magdalińska 09.45 - 10.30 Sala nr: 42b Izabela Bednarek 10.40 - 11.25 Sala nr: 42b | Hanna Borkowska 08.00 - 08.45 Sala nr: 42b Hanna Borkowska 08.50 - 09.35 Sala nr: 42b Hanna Borkowska 09.45 - 10.30 Sala nr: 42b Hanna Borkowska 10.40 - 11.25 Sala nr: 42b |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Katarzyna Karwowska - Chatlińska 08.00 - 08.45 Sala nr: 42a Katarzyna Karwowska - Chatlińska 08.50 - 09.35 W-F Katarzyna Karwowska - Chatlińska 09.45 - 10.30 Sala nr: 42a Katarzyna Karwowska - Chatlińska 10.40 - 11.25 Sala nr: 42a Katarzyna Karwowska - Chatlińska 11.40 - 12.25 Sala nr: 42a | Katarzyna Karwowska - Chatlińska 08.00 - 08.45 Sala nr: 42a Katarzyna Karwowska - Chatlińska 08.50 - 09.35 Sala nr: 42a Katarzyna Karwowska - Chatlińska 09.45 - 10.30 Sala nr: 42a Natalia Magdalińska 10.40 - 11.25 Sala nr: 42a | Katarzyna Karwowska - Chatlińska 08.00 - 08.45 Pracownia komputerowa Katarzyna Karwowska - Chatlińska 08.50 - 09.35 Sala nr: 42b Natalia Magdalińska 09.45 - 10.30 Sala nr: 42a Agnieszka Witkowska 10.40 - 11.25 Sala nr: 42a | Katarzyna Karwowska - Chatlińska 08.00 - 08.45 Sala nr: 42a Katarzyna Karwowska - Chatlińska 08.50 - 09.35 Sala nr: 42a Katarzyna Karwowska - Chatlińska 09.45 - 10.30 Sala nr: 42a | Katarzyna Karwowska - Chatlińska 08.00 - 08.45 Sala nr: 42a Katarzyna Karwowska - Chatlińska 08.50 - 09.35 W-F Katarzyna Karwowska - Chatlińska 09.45 - 10.30 Sala nr: 42a Katarzyna Karwowska - Chatlińska 10.40 - 11.25 Sala nr: 42a Agnieszka Witkowska 11.40 - 12.25 Sala nr: 42a |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Anna Guźniczak 08.00 - 08.45 Sala nr: 18 Arleta Sass 08.50 - 09.35 Sala nr: 18 Anna Guźniczak 09.45 - 10.30 Sala nr: 18 Anna Guźniczak 10.40 - 11.25 Sala nr: 18 Anna Guźniczak 11.40 - 12.25 W-F | Natalia Magdalińska 08.00 - 08.45 Sala nr: 18 Anna Guźniczak 08.50 - 09.35 Sala nr: 18 Alina Fabisiak 09.45 - 10.30 Sala nr: 18 Anna Guźniczak 10.40 - 11.25 Sala nr: 21 Anna Guźniczak 11.40 - 12.25 Sala nr: 21 | Anna Guźniczak 08.00 - 08.45 Sala nr: 42a Anna Guźniczak 08.50 - 09.35 Sala nr: 42a Anna Guźniczak 09.45 - 10.30 Sala nr: 18 Arleta Sass 10.40 - 11.25 Sala nr: 18 | Anna Guźniczak 08.00 - 08.45 Sala nr: 18 Anna Guźniczak 08.50 - 09.35 Pracownia Komputerowa Anna Guźniczak 09.45 - 10.30 Sala nr: 18 Natalia Magdalińska 10.40 - 11.25 Sala nr: 18 | Anna Guźniczak 08.00 - 08.45 Sala nr: 18 Anna Guźniczak 08.50 - 09.35 Sala nr: 18 Anna Guźniczak 09.45 - 10.30 Sala nr: 18 Anna Guźniczak 10.40 - 11.25 Sala nr: 21 Anna Guźniczak 11.40 - 12.25 Sala nr: 21 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Grażyna Przybylska 08.00 - 08.45 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 08.50 - 09.35 W-F Grażyna Przybylska 09.45 - 10.30 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 10.40 - 11.25 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 11.40 - 12.25 Sala nr: 21 | Grażyna Przybylska 08.00 - 08.45 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 08.50 - 09.35 Sala nr: 21 Natalia Magdalińska 09.45 - 10.30 Sala nr: 21 Alina Fabisiak 10.40 - 11.25 Sala nr: 28 | Grażyna Przybylska 08.00 - 08.45 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 08.50 - 09.35 Sala nr: 21 Arleta Sass 09.45 - 10.30 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 10.40 - 11.25 Sala nr: 21 | Natalia Magdalińska 08.00 - 08.45 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 08.50 - 09.35 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 09.45 - 10.30 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 10.40 - 11.25 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 11.40 - 12.25 Sala nr: 21 | Grażyna Przybylska 08.00 - 08.45 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 08.50 - 09.35 Sala nr: 21 Arleta Sass 09.45 - 10.30 Sala nr: 21 Grażyna Przybylska 10.40 - 11.25 W-F Grażyna Przybylska 11.40 - 12.25 Pracownia komputerowa |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Agnieszka Skitek 10.40 - 11.25 Sala nr: 28 Arleta Sass 11.40 - 12.25 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 12.40 - 13.25 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 13.35 - 14.20 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 14.30 - 15.15 Sala nr: 19 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Agnieszka Skitek 10.40 - 11.25 W-F Alina Fabisiak 11.40 - 12.25 Sala nr: 19 Natalia Magdalińska 12.40 - 13.25 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 13.35 - 14.20 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 14.30 - 15.15 Sala nr: 19 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Agnieszka Skitek 10.40 - 11.25 W-F Agnieszka Skitek 11.40 - 12.25 Pracownia komputerowa Agnieszka Skitek 12.40 - 13.25 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 13.35 - 14.20 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 14.30 - 15.15 Sala nr: 19 | Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 09.45 - 10.30 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 10.40 - 11.25 Agnieszka Skitek 11.40 - 12.25 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 12.40 - 13.25 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 13.35 - 14.20 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 14.30 - 15.15 Sala nr: 19 | Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 09.45 - 10.30 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 10.40 - 11.25 Natalia Magdalińska 11.40 - 12.25 Sala nr: 19 Arleta Sass 12.40 - 13.25 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 13.35 - 14.20 Sala nr: 19 Agnieszka Skitek 14.30 - 15.15 Sala nr: 19 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Maria Przybylska 10.40 - 11.25 W-F ks. Krzysztof Grobelny 11.40 - 12.25 Sala nr: 23 Maria Przybylska 12.40 - 13.25 Sala nr: 23 Maria Przybylska 13.35 - 14.20 Sala nr: 23 Maria Przybylska 14.30 - 15.15 Sala nr: 23 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Maria Przybylska 10.40 - 11.25 Sala nr: 28 Maria Przybylska 11.40 - 12.25 Sala nr: 23 Maria Przybylska 12.40 - 13.25 Sala nr: 23 Maria Przybylska 13.35 - 14.20 Sala nr: 23 Anna Zdunek 14.30 - 15.15 Sala nr: 23 | Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 09.45 - 10.30 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 10.40 - 11.25 ks. Krzysztof Grobelny 11.40 - 12.25 Sala nr: 23 Maria Przybylska 12.40 - 13.25 Sala nr: 23 Maria Przybylska 13.35 - 14.20 W-F Maria Przybylska 14.30 - 15.15 Sala nr: 23 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Maria Przybylska 10.40 - 11.25 Pracownia komputerowa Maria Przybylska 11.40 - 12.25 Sala nr: 23 Maria Przybylska 12.40 - 13.25 Sala nr: 23 Maciej Konieczny 13.35 - 14.20 Sala nr: 23 Maria Przybylska 14.30 - 15.15 Sala nr: 23 | Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 09.45 - 10.30 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 10.40 - 11.25 Anna Zdunek 11.40 - 12.25 Sala nr: 23 Maria Przybylska 12.40 - 13.25 Sala nr: 23 Maria Przybylska 13.35 - 14.20 Sala nr: 23 Maria Przybylska 14.30 - 15.15 Sala nr: 23 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Danuta Łukomska - Matuszak 08.00 - 08.45 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 08.50 - 09.35 Sala nr: 20 Anna Zdunek 09.45 - 10.30 Sala nr: 20 ks. Krzysztof Grobelny 10.40 - 11.25 Sala nr: 20 | Danuta Łukomska - Matuszak 08.00 - 08.45 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 08.50 - 09.35 W-F Danuta Łukomska - Matuszak 09.45 - 10.30 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 10.40 - 11.25 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 11.40 - 12.25 Sala nr: 20 | Danuta Łukomska - Matuszak 08.00 - 08.45 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 08.50 - 09.35 Sala nr: 20 ks. Krzysztof Grobelny 09.45 - 10.30 Sala nr: 20 Maciej Konieczny 10.40 - 11.25 Sala nr: 20 | Danuta Łukomska - Matuszak 08.00 - 08.45 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 08.50 - 09.35 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 09.45 - 10.30 Pracownia komputerowa Anna Zdunek 10.40 - 11.25 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 11.40 - 12.25 Sala nr: 20 | Danuta Łukomska - Matuszak 08.00 - 08.45 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 08.50 - 09.35 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 09.45 - 10.30 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 10.40 - 11.25 Sala nr: 20 Danuta Łukomska - Matuszak 11.40 - 12.25 Sala nr: 20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Renata Rudzińska 08.00 - 08.45 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 08.50 - 09.35 Sala nr: 17 ks. Krzysztof Grobelny 09.45 - 10.30 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 10.40 - 11.25 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 11.40 - 12.25 Sala nr: 20 | Renata Rudzińska 08.00 - 08.45 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 08.50 - 09.35 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 09.45 - 10.30 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 10.40 - 11.25 Sala nr: 17 | Renata Rudzińska 08.00 - 08.45 W-F Renata Rudzińska 08.50 - 09.35 Sala nr: 17 Anna Zdunek 09.45 - 10.30 Sala nr: 17 ks. Krzysztof Grobelny 10.40 - 11.25 Sala nr: 17 | Anna Zdunek 08.00 - 08.45 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 08.50 - 09.35 Sala nr: 17 Maciej Konieczny 09.45 - 10.30 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 10.40 - 11.25 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 11.40 - 12.25 Sala nr: 17 | Renata Rudzińska 08.00 - 08.45 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 08.50 - 09.35 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 09.45 - 10.30 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 10.40 - 11.25 Sala nr: 17 Renata Rudzińska 11.40 - 12.25 W-F |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Ewa Michalewska 08.00 - 08.45 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 08.50 - 09.35 Sala nr: 19 Arleta Sass 09.45 - 10.30 Sala nr: 19 Anna Zdunek Sala nr: 19 10.40 - 11.25 | Ewa Michalewska 08.00 - 08.45 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 08.50 - 09.35 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 09.45 - 10.30 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 10.40 - 11.25 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 11.40 - 12.25 W-F | Ewa Michalewska 08.00 - 08.45 Sala nr: 19 Arleta Sass 08.50 - 09.35 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 09.45 - 10.30 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 10.40 - 11.25 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 11.40 - 12.25 W-F | Maciej Konieczny 08.00 - 08.45 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 08.50 - 09.35 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 09.45 - 10.30 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 10.40 - 11.25 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 11.40 - 12.25 W-F | Ewa Michalewska 08.00 - 08.45 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 08.50 - 09.35 Sala nr: 19 Anna Zdunek 09.45 - 10.30 Sala nr: 19 Ewa Michalewska 10.40 - 11.25 Pracownia komputerowa |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 09.45 - 10.30 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 10.40 - 11.25 Anna Zdunek 11.40 - 12.25 Sala nr 17 Arleta Sass 12.40 - 13.25 Sala nr 17 Edyta Ampuła 13.35 - 14.20 Sala nr 17 Edyta Ampuła 14.30 - 15.15 Sala nr 17 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Edyta Ampuła 10.40 - 11.25 Pracownia komputerowa Edyta Ampuła 11.40 - 12.25 Sala nr 17 Edyta Ampuła 12.40 - 13.25 Sala nr 17 Edyta Ampuła 13.35 - 14.20 Sala nr 17 Edyta Ampuła 14.30 - 15.15 Sala nr 17 | Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 09.45 - 10.30 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 10.40 - 11.25 Maciej Konieczny 11.40 - 12.25 Sala nr 17 Edyta Ampuła 12.40 - 13.25 Sala nr 17 Edyta Ampuła 13.35 - 14.20 Sala sportowa Edyta Ampuła 14.30 - 15.15 Sala nr 17 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Edyta Ampuła 10.40 - 11.25 Sala sportowa Edyta Ampuła Sala nr 28 11.40 - 12.25 Edyta Ampuła 12.40 - 13.25 Sala nr 17 Arleta Sass 13.35 - 14.20 Sala nr 17 Edyta Ampuła 14.30 - 15.15 Sala nr 17 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Edyta Ampuła 10.40 - 11.25 Sala sportowa Edyta Ampuła 11.40 - 12.25 Sala nr 17 Anna Zdunek 12.40 - 13.25 Sala nr 17 Edyta Ampuła 13.35 - 14.20 Sala nr 17 Edyta Ampuła 14.30 - 15.15 Sala nr 17 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Mirosława Osuch 10.40 - 11.25 Sala sportowa Mirosława Osuch 11.40 - 12.25 Sala nr 18 Anna Zdunek 12.40 - 13.25 Sala nr 18 Mirosława Osuch 13.35 - 14.20 Sala nr 18 Mirosława Osuch 14.30 - 15.15 Sala nr 18 | Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 09.45 - 10.30 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 10.40 - 11.25 Arleta Sass 11.40 - 12.25 Sala nr 18 Mirosława Osuch 12.40 - 13.25 Sala nr 18 Mirosława Osuch 13.35 - 14.20 Sala nr 18 Mirosława Osuch 14.30 - 15.15 Sala nr 18 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Mirosława Osuch 10.40 - 11.25 Hala sportowa Mirosława Osuch 11.40 - 12.25 Sala nr 18 Mirosława Osuch 12.40 - 13.25 Sala nr 18 Mirosława Osuch 13.35 - 14.20 Sala nr 18 Mirosława Osuch 14.30 - 15.15 Sala nr 18 | Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 09.45 - 10.30 Okienko Przychodzimy na 5 lekcję 10.40 - 11.25 Anna Zdunek 11.40 - 12.25 Sala nr 42a Mirosława Osuch 12.40 - 13.25 Sala nr 18 Mirosława Osuch 13.35 - 14.20 Sala nr 18 Mirosława Osuch 14.30 - 15.15 Sala nr 18 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Maciej Konieczny 10.40 - 11.25 Sala nr 28 Arleta Sass 11.40 - 12.25 Sala nr 18 Mirosława Osuch 12.40 - 13.25 Sala nr 18 Mirosława Osuch 13.35 - 14.20 Sala nr 18 Mirosława Osuch 14.30 - 15.15 Sala nr 18 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Fakultety 08.00 - 08.45 Godzina wychowawcza 08.50 - 09.35 Sala numer: 7 Zajęcia komp. / j. angielski 09.45 - 10.30 Pracownia komp. /
Sala nr: 7 Zajęcia techniczne 10.40 - 11.25 Sala numer: 10 Przyroda 11.40 - 12.25 Sala numer: 7 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 9 | Fakultety 08.00 - 08.45 Wychowanie fizyczne 08.50 - 09.35 Sala sportowa Język angielski 09.45 - 10.30 Sala numer: 11 Religia 10.40 - 11.25 Sala numer: 11 Muzyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 Język Polski 12.40 - 13.25 Sala numer: 14 | Matematyka 08.00 - 08.45 Sala numer: 7 Język Polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 9 Język Polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 9 Przyroda 10.40 - 11.25 Sala numer: 11 Basen 11.40 - 12.25 Pływalnia | Okienko Przychodzimy na 2 lekcję 08.00 - 08.45 Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 10 Plastyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 13 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 13 Zajęcia komp. / j. angielski 11.40 - 12.25 Pracownia komp. / Sala nr: 9 W-F / j. angielski 12.40 - 13.25 Hala sportowa / Sala nr: 9 | Matematyka 08.00 - 08.45 Sala numer: 7 Religia 08.50 - 09.35 Sala numer: 8 Przyroda 09.45 - 10.30 Sala numer: 7 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 12 Historia 11.40 - 12.25 Sala numer: 12 W-F / j. angielski 12.40 - 13.25 Hala sportowa / Sala nr: 9 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Fakultety 08.00 - 08.45 Godzina wychowawcza 08.50 - 09.35 Sala numer: 9 Zajęcia komp. / j. angielski 09.45 - 10.30 Pracownia komp. / Sala nr 9 Język polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 9 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 9 | Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.50 - 09.35 W-F / j. angielski 09.45 - 10.30 Hala sportowa / Sala nr 7 Zajęcia komp. / j. angielski 10.40 - 11.25 Pracownia komp. / Sala nr 9 Muzyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 Przyroda 12.40 - 13.25 Sala numer: 7 Język polski 13.35 - 14.20 Sala numer: 9 Historia 14.30 - 15.15 Sala numer: 9 | Język polski 08.00 - 08.45 Sala numer: 9 Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 7 Przyroda 09.45 - 10.30 Sala numer: 7 Basen 10.40 - 11.25 Pływalnia | Religia 08.00 - 08.45 Sala numer: 9 Plastyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 13 Język polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 9 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 9 W-F / j. angielski Hala sportowa / Sala nr 9 11.40 - 12.25 W-F / j. angielski 12.40 - 13.25 Hala sportowa / Sala nr 9 | Język polski 08.00 - 08.45 Sala numer: 9 Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 9 Przyroda 09.45 - 10.30 Sala numer: 9 Zajęcia techniczne 10.40 - 11.25 Sala numer: 9 Religia 11.40 - 12.25 Sala numer: 9 W-F / j. angielski 12.40 - 13.25 Hala sportowa / Sala nr 9 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Fakultety 08.00 - 08.45 Godzina wychowawcza 08.50 - 09.35 Sala numer: 10 Zajęcia komp. / j. angielski 09.45 - 10.30 Pracownia komp. / Sala nr 10 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 7 Język polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 10 Religia 12.40 - 13.25 Sala numer: 10 Przyroda 13.35 - 14.20 Sala numer: 10 | Fakultety 08.00 - 08.45 W-F 08.50 - 09.35 Hala sportowa Język angielski 09.45 - 10.30 Sala numer: 10 Język polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 10 Historia 11.40 - 12.25 Sala numer: 10 | Muzyka 08.00 - 08.45 Sala numer: 14 Język polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 10 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 10 Przyroda 10.40 - 11.25 Sala numer: 10 Basen 11.40 - 12.25 Pływalnia | Język polski 08.00 - 08.45 Sala numer: 10 Przyroda 08.50 - 09.35 Sala numer: 7 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 10 Religia 10.40 - 11.25 Sala numer: 10 Język angielski 11.40 - 12.25 Sala nr 9 W -F / Zajęcia komp. 12.40 - 13.25 Hala sportowa / Pracownia komp. | Okienko Przychodzimy na 2 lekcję 08.00 - 08.45 Zajęcia techniczne 08.50 - 09.35 Sala numer: 10 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 10 Język polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 10 Plastyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 13 W-F/ j. angielski 12.40 - 13.25 Hala sportowa / Sala nr 9 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Godzina wychowawcza 08.50 - 09.35 Sala numer: 12 Język polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 12 Informatyka / j. angielski 10.40 - 11.25 Pracownia komp. / Sala nr 12 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 12 Informatyka / j. angielski 12.40 - 13.25 Pracownia komp. / Sala nr 8 | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Język polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 12 Plastyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 13 Przyroda 10.40 - 11.25 Sala numer: 7 Język angielski 11.40 - 12.25 Sala numer: 12 W-F 12.40 - 13.25 Sala sportowa Religia 13.35 - 14.20 Sala numer: 12 | Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.50 - 09.35 Język polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 12 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 12 Historia 11.40 - 12.25 Sala numer: 12 Przyroda 12.40 - 13.25 Sala numer: 7 | Okienko Przychodzimy na 2 lekcję 08.00 - 08.45 Zajęcia techniczne 08.50 - 09.35 Sala numer: 12 Religia 09.45 - 10.30 Sala numer: 12 Język polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 12 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 12 Muzyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 14 W-F 13.35 - 14.20 Sala sportowa | Matematyka 08.00 - 08.45 Sala numer: 12 Język polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 12 W-F / j. angielski 09.45 - 10.30 Hala sportowa / Sala nr 8 Przyroda 10.40 - 11.25 Sala numer: 7 W-F / j. angielski 11.40 - 12.25 Hala sportowa / Sala nr 12 Historia 12.40 - 13.25 Sala numer: 12 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Godzina wychowawcza 08.50 - 09.35 Sala numer: 8 Język polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 8 Informatyka / j. angielski 10.40 - 11.25 Pracownia komp. / Sala nr 8 Przyroda 11.40 - 12.25 Sala numer: 8 Informatyka / j. angielski 12.40 - 13.25 Pracownia komp. / Sala nr 8 | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 8 Historia 09.45 - 10.30 Sala numer: 8 Przyroda 10.40 - 11.25 Sala numer: 8 Język angielski 11.40 - 12.25 Sala numer: 8 W-F 12.40 - 13.25 Hala sportowa Język polski 13.35 - 14.20 Sala numer: 8 | Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.50 - 09.35 Muzyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 14 Historia 10.40 - 11.25 Sala numer: 8 Język polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 8 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 8 Religia 13.35 - 14.20 Sala numer: 8 | Okienko Przychodzimy na 2 lekcję 08.00 - 08.45 Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 8 Technika 09.45 - 10.30 Sala numer: 8 Język polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 8 Przyroda 11.40 - 12.25 Sala numer: 7 Religia 12.40 - 13.25 Sala numer: 7 W-F / j. angielski 13.35 - 14.20 Hala sportowa / Sala nr 12 | Język polski 08.00 - 08.45 Sala numer: 8 Plastyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 13 W-F 09.45 - 10.30 Hala sportowa Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 8 W-F / j. angielski 11.40 - 12.25 Hala sportowa / Sala nr 8 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Godzina wychowawcza 08.50 - 09.35 Sala numer: 14 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 14 Infor. / j. ang. / W-F 10.40 - 11.25 Prac. komp. / Sala nr 14 / Hala sportowa Język polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 W-F /informatyka 12.40 - 13.25 Sala sportowa / Pracownia komp. | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Technika 08.50 - 09.35 Sala numer: 14 Język polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 14 Historia 10.40 - 11.25 Sala numer: 9 Infor. / j. ang. / W-F 11.40 - 12.25 Prac. komp. / Sala nr 9 / Hala sportowa W-F / j. angielski 12.40 - 13.25 Hala sportowa / Sala nr 12 Przyroda 13.35 - 14.20 Sala numer: 7 | Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.50 - 09.35 | Okienko Przychodzimy na 2 lekcję 08.00 - 08.45 Religia 08.50 - 09.35 Sala numer: 14 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 14 Przyroda 10.40 - 11.25 Sala numer: 7 Muzyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 Język polski 12.40 - 13.25 Sala numer: 12 W-F / j. angielski 13.35 - 14.20 Hala sportowa / Sala nr 12 | Język polski 08.00 - 08.45 Sala numer: 14 Przyroda 08.50 - 09.35 Sala numer: 7 Infor. / j. ang. / W-F 09.45 - 10.30 Prac. komp. / Sala nr 14 / Hala sportowa Historia 10.40 - 11.25 Sala numer: 14 W-F / j. angielski 11.40 - 12.25 Hala sportowa / Sala nr 8 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 10 |
Religia 10.40 - 11.25 Sala numer: 14 Język polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 14 Plastyka 13.35 - 14.20 Sala numer: 13 | ||||
No events hours available!
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Fakultety 08.00 - 08.45 Godzina wychowawcza 08.50 - 09.35 Sala numer: 11 Historia 09.45 - 10.30 Sala numer: 11 Język polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 11 W-F / j. angielski 11.40 - 12.25 Hala sportowa / Sala nr 24 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 11 Religia 13.35 - 14.20 Sala numer: 11 | Fakultety 08.00 - 08.45 Plastyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 13 Technika 09.45 - 10.30 Sala numer: 12 Przyroda 10.40 - 11.25 Sala numer: 7 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 11 Język polski 12.40 - 13.25 Sala numer: 11 Język angielski 13.35 - 14.20 Sale numer: 11 i 24 W-F 14.30 - 15.15 Hala sportowa | Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.50 - 09.35 W-F / j. angielski 09.45 - 10.30 Hala sportowa / Sala nr 11 Przyroda 10.40 - 11.25 Sala numer: 7 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 11 Język polski 12.40 - 13.25 Sala numer: 11 | Okienko Przychodzimy na 2 lekcję 08.00 - 08.45 Język polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 11 Język polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 11 Historia 10.40 - 11.25 Sala numer: 11 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 11 W-F 12.40 - 13.25 Hala sportowa | Matematyka 08.00 - 09.35 Sala numer: 11 Informatyka / j. angielski 08.50 - 09.35 Pracownia kom. / Sala nr 24 Religia 09.45 - 10.30 Sala numer: 11 Przyroda 10.40 - 11.25 Sala numer: 11 Muzyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 Język polski 12.40 - 13.25 Sala numer: 11 W-F / j. angielski 13.35 - 14.20 Hala sportowa / Sala nr 11 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: hala sportowa Godzina wychowawcza 08.50 - 09.35 Sala numer: 24 Plastyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 13 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 13 W-F / j. angielski 11.40 - 12.25 Sala numer 13 / Hala sportowa Język polski 12.40 - 13.25 Sala numer: 13 | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: hala sportowa Religia 08.50 - 09.35 Sala numer: 24 Przyroda 09.45 - 10.30 Sala numer: 7 Język polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 24 Język polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 24 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 24 Informatyka / j. angielski 13.35 - 14.20 Pracownia komp. / Sala nr 13 W-F 14.30 - 15.15 Hala sportowa | Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.50 - 09.35 Informatyka / j. angielski 09.45 - 10.30 Pracownia komp. / Sala nr 13 Język polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 24 Przyroda 11.40 - 12.25 Sala numer: 7 Historia 12.40 - 13.25 Sala numer: 24 Matematyka 13.35 - 14.20 Sala numer: 13 Religia 14.30 - 15.15 Sala numer: 24 | Okienko Przychodzimy na 2 lekcję 08.00 - 08.45 | Technika 08.00 - 08.45 Sala numer: 24 W-F / j. angielski 08.50 - 09.35 Sala numer 13 / Hala sportowa Język polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 24 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 24 Przyroda 11.40 - 12.25 Sala numer: 7 Muzyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 14 W-F / j. angielski 13.35 - 14.20 Sala numer 13 / Hala sportowa |
Język polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 24 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 24 Historia 11.40 - 12.25 Sala numer: 24 W-F / j. angielski 12.40 - 13.25 Sala numer 13 / Hala sportowa | ||||
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Język angielski 08.00 - 08.45 Numery sal: 5, 6, 16 Język Polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 12 Godzina wychowawcza 09.45 - 10.30 Sala numer: 12 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 12 Fizyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 Regionalizm 12.40 - 13.25 Sala numer: 12 Regionalizm 13.35 - 14.20 Sala numer: 12 | Okienko Przychodzimy na 2 lekcję 08.00 - 08.45 Historia 08.50 - 09.35 Sala numer: 6 Biologia 09.45 - 10.30 Sala numerŁ 5 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 12 Wychowanie fizyczne 11.40 - 12.25 Hala sportowa Muzyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 7 Matematyka 13.35 - 14.20 Sala numer: 12 Religia 14.30 - 15.15 Sala numer: 15 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 12 Język angielski 11.40 - 12.25 Numery sal: 12, 7 Język niemiecki 12.40 - 13.25 Sala numer: 12 Matematyka 13.35 - 14.20 Sala numer: 12 Plastyka 14.30 - 15.15 Sala numer: 12 | Fakultety 08.00 - 08.45 Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 12 Język Polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 12 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 12 Historia 11.40 - 12.25 Sala numer: 6 Geografia 12.40 - 13.25 Sala numer: 8 Religia 13.35 - 14.20 Sala numer: 5 | Fakultety 08.00 - 08.45 Język Polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 12 Fizyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 14 Język angielski 10.40 - 11.25 Numery sal: 12, 7 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 12 Technika 12.40 - 13.25 Sala numer: 12 Język niemiecki 13.35 - 14.20 Sala numer: 12 Wychowanie fizyczne 14.30 - 15.15 Hala sportowa |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Język angielski 08.00 - 08.45 Sala numer: 13 Historia 08.50 - 09.35 Numer sali: 6 Godzina wychowawcza 09.45 - 10.30 Sala numer: 7 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 7 Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 16 Język niemiecki 12.40 - 13.25 Sala numer: 7 Technika 13.35 - 14.20 Sala numer: 76 | Muzyka 08.00 - 08.45 Sala numer: 7 Technika 08.50 - 09.35 Sala nr 5 Geografia 09.45 - 10.30 Sala numer: 8 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 16 Wychowanie fizyczne 11.40 - 12.25 Hala sportowa Historia 12.40 - 13.25 Sala numer: 6 Regionalizm 13.35 - 14.20 Sala numer: 8 Regionalizm 14.30 - 15.15 Sala numer: 8 | Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 3 lekcję 08.50 - 00.00 | Fakultety 08.00 - 08.45 Sala: informacja nauczyciel Język Polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 16 Język niemiecki 09.45 - 10.30 Sala numer: 13 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 7 Fizyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 Religia 12.40 - 13.25 Sala numer: 16 | Fakultety 08.00 - 08.45 Sala: informacja nauczyciel Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 7 Plastyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 5 Język angielski 10.40 - 11.25 Sala numer: 7 Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 16 Fizyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 8 Historia 13.35 - 14.20 Sala numer: 6 Wychowanie fizyczne 14.30 - 15.15 Hala sportowa |
Basen 09.45 - 10.30 Aquapark Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 7 Język angielski 11.40 - 12.25 Sala numer: 7 Język Polski 12.40 - 13.25 Sala numer: 16 Język Polski 13.35 - 14.20 Sala numer: 16 Religia 14.30 - 15.15 Sala numer: 16 | ||||
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Język angielski 08.00 - 08.45 Sala numer: 16 Język Polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 14 Godzina wychowawcza 09.45 - 10.30 Sala numer: 6 Język niemiecki 10.40 - 11.25 Sala numer: 6 Muzyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 7 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 6 Historia 13.35 - 14.20 Sala numer: 6 Wdżwr 14.30 - 15.15 Sala nr | Okienko Przychodzimy na 2 lekcję 08.00 - 08.45 Język Polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 14 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 12 Technika 10.40 - 11.25 Sala numer: 5 Wychowanie fizyczne 11.40 - 12.25 Hala sportowa Biologia 12.40 - 13.25 Sala numer: 5 Religia 13.35 - 14.20 Sala numer: 5 | Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.00 - 08.45 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 08.50 - 09.35 Okienko Przychodzimy na 4 lekcję 09.45 - 10.30 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 14 Język angielski 11.40 - 12.25 Sala numer: 5 Fizyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 14 Regionalizm 13.35 - 14.20 Sala numer: 14 Regionalizm 14.30 - 15.15 Sala numer: 14 | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Historia 08.50 - 09.35 Sala numer: 6 Język Polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 14 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 14 Język niemiecki 11.40 - 12.25 Sala numer: 15 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 12 Geografia 13.35 - 14.20 Sala numer: 8 Wychowanie fizyczne 14.30 - 15.15 Hala sportowa Wychowanie fizyczne 15.25 - 16.10 Hala sportowa | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Religia 08.50 - 09.35 Sala numer: 13 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 13 Język angielski 10.40 - 11.25 Sala numer: 13 Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 Plastyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 16 Fizyka 13.35 - 14.20 Sala numer: 14 Wychowanie fizyczne 14.30 - 15.15 Hala sportowa |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Okienko Przychodzimy na drugą lekcję 08.00 - 08.45 Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 15 Godzina wychowawcza 09.45 - 10.30 Sala numer: 8 Biologia 10.40 - 11.25 Sala numer: 5 Regionalizm 11.40 - 12.25 Sala numer: 5 Chemia 12.40 - 13.25 Sala numer: 13 Język Polski 12.40 - 13.25 Sala numer 5 J. niemiecki / j. angielski 13.35 - 14.20 Sala numer 13 | Historia 08.00 - 08.45 Sala numer: 6 Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 8 Wychowanie fizyczne 09.45 - 10.30 Hala sportowa J. niemiecki / j. angielski 10.40 - 11.25 Sala numer: 6 Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 12 Zajęcia techniczne 12.40 - 13.25 Sala numer: 12 Muzyka 13.35 - 14.20 Sala numer: 7 | Regionalizm 08.00 - 08.45 Sala numer: 8 Geografia 08.50 - 09.35 Sala numer: 8 Chemia 09.45 - 10.30 Sala numer: 13 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 16 Fizyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 J. niemiecki / j. angielski 12.40 - 13.25 Sala numer: 5 Informatyka 13.35 - 14.20 Pracownia komputerowa | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel J. niemiecki / j. angielski 08.50 - 09.35 Numer sal: 7, 13 Wychowanie fizyczne 09.45 - 10.30 Hala sportowa J. niemiecki / j. angielski 10.40 - 11.25 Sala numer: 6 Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 12 Historia 12.40 - 13.25 Sala numer: 6 Informatyka 13.35 - 14.20 Pracownia komputerowa | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 16 Język Polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 12 Wychowanie fizyczne 10.40 - 11.25 Hala sportowa Geografia 11.40 - 12.25 Sala numer: 8 Chemia 12.40 - 13.25 Sala numer: 13 Zajęcia techniczne 13.35 - 14.20 Sala numer: 6 Informatyka 14.30 - 15.15 Pracownia komputerowa |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Zajęcia artystyczne 08.00 - 08.45 Sala numer: 7/sala korek. Geografia 08.50 - 09.35 Sala numer: 8 Godzina wychowawcza 09.45 - 10.30 Sala numer: 14 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 14 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 6 Fizyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 14 J. angielski / informatyka 13.35 - 14.20 Sala numer 15 / Pracownia komp. | Religia 08.00 - 08.45 Sala numer: 14 Historia 08.50 - 09.35 Sala numer: 12 Wychowanie fizyczne 09.45 - 10.30 Hala sportowa J. niemiecki / j. angielski 10.40 - 11.25 Sale numer: 6, 7, 8, 29 Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 14 Regionalizm 12.40 - 13.25 Sala numer: 12 Technika 13.35 - 14.20 Sala numer: 14 | Biologia 08.00 - 08.45 Sala numer: 5 WOS 08.50 - 09.35 Sala numer: 14 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 7 Chemia 10.40 - 11.25 Sala numer: 13 Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 13 J. niemiecki / j. angielski 12.40 - 13.25 Sale numer: 5, 6, 7, 8 Wdżwr 13.35 - 14.20 Sala numer: 7 | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel J. niemiecki / j. angielski 08.50 - 09.35 Sale numer: 7, 8, 13,15 Wychowanie fizyczne 09.45 - 10.30 Hala sportowa J. niemiecki / j. angielski 10.40 - 11.25 Sale numer: 6, 8 Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 7 Historia 12.40 - 13.25 Sala numer: 5 Matematyka 13.35 - 14.20 Sala numer: 7 | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Język Polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 14 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 7 Wychowanie fizyczne 10.40 - 11.25 Hala sportowa Religia 11.40 - 12.25 Sala numer: 5 Geografia 12.40 - 13.25 Sala numer: 8 Chemia 13.35 - 14.20 Sala numer: 13 Informatyka / j. niemiecki 14.30 - 15.15 Pracownia komp. / Sala nr 14 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Okienko Brak zajęć 08.00 - 08.45 Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 13 Godzina wychowawcza 09.45 - 10.30 Sala numer: 13 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 15 Geografia 11.40 - 12.25 Sala numer: 8 Zajęcia artystyczne 12.40 - 13.25 Sala numer: 7 J. angielski / j. niemiecki 13.35 - 14.20 Sala numer: 8 Biologia 14.30 - 15.15 Sala numer: 5 | Chemia 08.50 - 09.35 Sala numer: 13 Wychowanie fizyczne 09.45 - 10.30 Hala sportowa J. angielski / j. niemiecki 10.40 - 11.25 Numery sal: 8, 29 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 16 Język Polski 12.40 - 13.25 Sala numer: 135 Historia 13.35 - 14.20 Sala numer: 6 Technika 14.30 - 15.15 Sala numer: 6 Religia 15.25 - 16.10 Sala numer: 15 | Okienko Brak zajęć 08.00 - 08.45 Chemia 08.50 - 09.35 Sala numer: 13 Regionalizm 09.45 - 10.30 Sala numer: 12 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 15 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 15 J. angielski / j. niemiecki 12.40 - 13.25 Numery sal: 7, 8 Informatyka 13.35 - 14.20 Pracownia komputerowa | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel J. angielski / j. niemiecki 08.50 - 09.35 Sala numer: 13 Wychowanie fizyczne 09.45 - 10.30 Hala sportowa J. angielski / j. niemiecki 10.40 - 11.25 Sala numer: 13 Geografia 11.40 - 12.25 Sala numer: 8 Fizyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 14 | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 15 Religia 09.45 - 10.30 Sala numer: 15 Wychowanie fizyczne 10.40 - 11.25 Hala sportowa Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 15 Historia 12.40 - 13.25 Sala numer: 6 Regionalizm 13.35 - 14.20 Sala numer: 8 Informatyka 14.30 - 15.15 Pracownia komputerowa |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Matematyka 08.00 - 08.45 Sala numer: 5 Biologia 08.50 - 09.35 Sala numer: 5 Godzina wychowawcza 09.45 - 10.30 Sala numer: 5 Wychowanie fizyczne 10.40 - 11.25 Hala sportowa Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 12 EDB 12.40 - 13.25 Sala numer: 8 Fizyka 13.35 - 14.20 Sala numer: 14 Informatyka 14.30 - 15.15 Pracownia komputerowa | Chemia 08.00 - 08.45 Sala numer: 13 J. angielski / j. niemiecki 08.50 - 09.35 Numery sal: 7, 5 Język Polski 08.50 - 09.35 Sala numer14 Język Polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 14 Matematyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 13 Historia 11.40 - 12.25 Sala numer: 6 Religia 12.40 - 13.25 Sala numer: 13 | Wdżwr 08.00 - 08.45 Sala nr Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 16 Język Polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 14 J. angielski / j. niemiecki 10.40 - 11.25 Sala numer: 5 Geografia 11.40 - 12.25 Sala numer: 8 | Fakultety 08.00 - 08.45 Sala: informacja nauczyciel Język Polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 14 Biologia 09.45 - 10.30 Sala numer: 5 Wychowanie fizyczne 09.45 - 10.30 Hala sportowa Historia 10.40 - 11.25 Sala numer: 5 Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 15 J. angielski / j. niemiecki 12.40 - 13.25 Sala numer: 15 | Fakultety 08.00 - 08.45 Sala: informacja nauczyciel Biologia 08.50 - 09.35 Sala numer: 5 Język Polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 5 Religia 10.40 - 11.25 Sala numer: 6 J. angielski / j. niemiecki 11.40 - 12.25 Sala numer: 6 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 7 Wychowanie fizyczne 13.35 - 14.20 Hala sportowa WOS 14.30 - 15.15 Sala numer: 8 |
Zajęcia artystyczne 13.35 - 14.20 Sala numer: 7 | ||||
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Język niemiecki - dodatkowy Co drugi tydzień 08.00 - 08.45 Sala numer: 14 Język Polski 08.50 - 09.35 Sala numer: 16 Godzina wychowawcza 09.45 - 10.30 Sala numer: 16 Wychowanie fizyczne 10.40 - 11.25 Hala sportowa Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 15 Religia 12.40 - 13.25 ReligiaSala numer: 16 EDB 13.35 - 14.20 Sala numer: 16 | Język Polski 08.00 - 08.45 Sala numer: 16 J. angielski / j. niemiecki 08.50 - 09.35 Sala: informacja nauczyciel Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 16 Fizyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 14 Historia 11.40 - 12.25 Sala numer: 8 Biologia 12.40 - 13.25 Sala numer: 8 | Okienko Przychodzimy na drugą lekcję 08.00 - 08.45 Historia 08.50 - 09.35 Sala numer: 6 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 16 J. angielski / j. niemiecki 10.40 - 11.25 Sala: informacja nauczyciel Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 16 Informatyka 12.40 - 13.25 Pracownia komputerowa Chemia 13.35 - 14.20 Sala numer: 13 Zajęcia artystyczne 14.30 - 15.15 Piwnica | Fakultety 08.00 - 08.45
Miejsce: informacja nauczyciel WOS 08.50 - 09.35 Sala numer: 5 Język Polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 16 Wychowanie fizyczne 10.40 - 11.25 Hala sportowa Matematyka 11.40 - 12.25 Sala numer: 16 Chemia 12.40 - 13.25 Sala numer: 13 J. angielski / j. niemiecki 13.35 - 14.20 Sala: informacja nauczyciel Religia 14.30 - 15.15 Sala numer: 13 | Fakultety 08.00 - 08.45 Miejsce: informacja nauczyciel Geografia 08.50 - 09.35 Sala numer: 8 Matematyka 09.45 - 10.30 Sala numer: 16 Język Polski 10.40 - 11.25 Sala numer: 16 J. angielski / j. niemiecki 11.40 - 12.25 Sala: informacja nauczyciel Biologia 12.40 - 13.25 Sala numer: 5 Wychowanie fizyczne 13.35 - 14.20 Hala sportowa Wdżwr 14.30 - 15.15 Sala nr |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Wdżwr 08.00 - 08.45 Sala numer Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 7 Godzina wychowawcza 09.45 - 10.30 Sala numer: 15 Biologia 10.40 - 11.25 Sala numer: 5 Chemia 11.40 - 12.25 Sala numer: 13 Język Polski 12.40 - 13.25 Sala numer: 15 Wychowanie fizyczne 13.35 - 14.20 Hala sportowa | Okienko Przychodzimy na 2 lekcję 08.00 - 08.45 J. angielski / j. niemiecki 08.50 - 09.35 Sala numer: 15 Historia 09.45 - 10.30 Sala numer: 6 Religia 10.40 - 11.25 Sala numer: 15 Język Polski 11.40 - 12.25 Sala numer: 15 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 16 Matematyka 13.35 - 14.20 Sala numer: 16 | Zajęcia artystyczne 08.00 - 08.45 Sala numer: - Matematyka 08.50 - 09.35 Sala numer: 7 Język Polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 15 J. angielski / j. niemiecki 10.40 - 11.25 Sala numer: 8 Biologia 11.40 - 12.25 Sala numer: 5 WOS 12.40 - 13.25 Sala numer: 15 Religia 13.35 - 14.20 Sala numer: 15 Informatyka 14.30 - 15.15 Pracownia komputerowa | Fakultety 08.00 - 08.45 Sala: informacja nauczyciel EDB 08.50 - 09.35 Sala numer: 28 Język Polski 09.45 - 10.30 Sala numer: 15 Wychowanie fizyczne 10.40 - 11.25 Hala sportowa Chemia 11.40 - 12.25 Sala numer: 13 Matematyka 12.40 - 13.25 Sala numer: 7 J. angielski / j. niemiecki 13.35 - 14.00 Sala numer: 13 | Fakultety 08.00 - 08.45 Sala: informacja nauczyciel
Historia 08.50 - 09.35 Sala numer: 6 Geografia 09.45 - 10.30 Sala numer: 8 Fizyka 10.40 - 11.25 Sala numer: 14 J. angielski / j. niemiecki 11.40 - 12.25 Sala numer: 13 Język Polski 12.40 - 13.25 Sala numer: 15 Wychowanie fizyczne 13.35 - 14.20 Hala sportowa |
Informatyka 14.30 - 15.15 Pracownia komputerowa | ||||
No events available!