Informacje „Trójki”

Ferie z Życiem z sukcesem Trójki

W dniach 13-14 lutego rozegrany został XXI turniej Ferie z Życiem Do zawodów zgłosiło się 15 drużyn z całego powiatu Do drugiego dnia turnieju awans wywalczyły po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup Zespół Trójki trafił drugiego dnia do grupy z GoŁuchowem, Żegocinem i Czerminem. Wygrywając wszystkie mecze grupowe zespół z Trójki awansował do półfinału trafiając na zespól Dobrzycy. Zwyciężając 2:0 awansował do Finału gdzie po emocjonującym meczu zwyciężył 2:0 SP nr 2 Pleszew. Drużyna Trójki zdobyła I miejsce, czek pieniężny oraz puchar i piłkę.
W skład drużyny weszli: Dominik Bandzwołek, Igor Kuczkowski, Aleks Mróz, Maciej Siekierski, Kacper Sobański, Kacper Zieciak, Jan Kuś, Eryk Keaśniewski, Patryk Hadrzynski i Patryk Marcinkowski